By FikusKG in Pumpaj vol.2 :
Dobro si i prošao :D hehehe
|
By Dario in Pumpaj vol.2 :
Opet sam izgubio u namestenoj ligi, nezasluzeno. :@
|
By spaciulis in Pumpaj vol.2 :
ja to nista ne pratim
postavu sam podesavao samo za ono finale prosle lige i to zato sto si me ti podsetio :D
|
By FikusKG in Pumpaj vol.2 :
Sutra prvo pa muško! Apatin je jak kao zemlja,vrv prvi favorit naš pumpadžiske lige,šta mislite?? 🧐🤔
|