mislim da selektori ne skautuju protivnike tako što čitaju saopštenja, nego tako što gledaju njegove utakmice. a što se tiče taktike odigrao sam onu sa kojom sam mislio da imam najviše šansi. uvek će biti onih koji misle da sam trebao odigrati nešto drugo. isto tako bi se pričalo da smo kojim slučajem dobili utakmicu kako je taktika bila maestralna.
Kao sto sam ti rekao, mozda, ali mozda, to sto si se SALIO u tom postu i nije uticalo na svajcarca, ALI NEOZBILJNO JE SALITI SE NA TAKAV NACIN PET DANA PRED ODLUCUJUCU UTAKMICU REPREZENTACIJE, a kada covek pogleda koje ti taktike igras najcesce u reprezentaciji i klubu, lako dodje do zakljucka.
imaš pravo da kritikuješ, ali to radiš previše ostrašćeno i previše potcenjivački. to što imaš drugačije mišljenje o nekim taktikama od mene, ti ne daje za pravo da pljuješ, pišaš, spominješ izdaju, patritizam i sl.
Tvoj razlog za push je samo jedan, mozda dva. Ako napises s jedne strane razloge, po stavkama, zbog kojih si odigrao push, s druge strane je duplo vise onih zbog kojih nije trebalo to da se igra. Misilm da ne kritikujem previse potcenjivacki niti ostrasceno, uostalom, ja sto se tice reprezentacija, sem treniranja igraca i nisam nesto povezan sa njima niti vise ucestvujem u nekom njihovom direktnom radu, tako da mi ovako kritikovanje predstavlja zadovoljstvo i bice ga jos ubuduce. Nemoj da mislis da je samuraj izuzet od toga. To sto sam spomenuo izdaju, patriotizam je bilo cisto neko poredjenje, a kada sam to spomenuo istakao sam da je za mene to bilo vrhunac (necega).
i na kraju to što si mi pomogao, treba da shvataš kao normalnu stvar. a ne da sebe veličaš ili pljuješ zbog toga. dao si mi spiskove mladih igrača i potencijalnih reprezentativaca i još par osnovnih saveta. to je sasvim normalno i kad bi posle mene došao sam đavo ili još gore samuraj, dao bi mu te iste spiskove bez problema i još bi mu i taktički pomogao.
ako toliko voliš repku onda uradiš nešto i pomogneš i ne hvališ se time, a ne kad god bilo šta uradiš da dižeš sebe u nebesa. toliko sam epova čuo o tebi, a nisam video nijednu činjenicu da te epove opravda...
Znas, ja sam covek od krvi i mesa. I kad od neko odbije da mi pomogne u necemu, za mene nije normalno da uradim neku stvar koja ce njemu da pomogne, jer u tom slucaju osecam da gazim po sebi. I zasto da cutim o tome sta sam uradio za repku, pa ako sam uradio nesto korisno, logicna stvar je da sam ponosan na to i ne vidim problem u tome da se hvalim time. Ne interesuje me sta si cuo, a ako te interesuju cinjenice pitas mene i ja ti kazem da li je to bilo tako ili nije.