Kad pirmās emocijas ir nosēdušās, gribu atzīmēt ļoti būtisku lietu - tas, kas vakar tika izdarīts, nebūtu iespējams bez atsaucīgiem menedžeriem!
Tāpēc, BB Latvijai ir jāzin savi izcilnieki, kas nodrošināja vislabākās iespējamās formas mūsu jau tā retajām rindām!
Krauliņa rokasspiedienu ir pelnījuši: Turix, Egolav, Malij, kuri ļoti palīdzēja ar labām minūtēm un/vai formu treniņiem grūtā brīdī!
Ne mazāku paldies ir pelnījuši wertol, reps un Dhu, kuri šoreiz atsevišķi netika uzrunāti no NT administrācijas puses, jo minūtes viņu izlašniekiem bija labas, tomēr tas nemazina viņu ieguldījumu.
Izlases goda vimpeli ir pelnījis mūsu čīliešu draugs TheDaywalker, kurš sarunu rezultātā Līvziedu tomēr neuzlika kausa spēlei kā gribēja sākumā, un vēl piedevām uzlika formu treniņu!
Un vēl - Beteris un Dunsks sūta torti (^) Cimmermaņa menedžerim Urmumma par pienācīgo aizstāšanu!
Turamies paši un turam formas!!!
AK