Dzień 4 (Wtorek 3 Grudzień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiAZS Magnuszew 125 - PGE Dębe 59
Korona Puck 117 - Goodfellows 111
miciowate 100 -
SKP SŁUPCA 116chicago bulss 101 - strongers 89
Szczecin Rydla Team 87 - Przemoc 84
PakaZHaka 121 - (Nie)Zwykli 102
Święcany Dziki 120 - Cupula Mundi 99
BC Amigos 103 - Leszczymsy 92
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 125 : AZS Magnuszew
Zbiórki : 65 : AZS Magnuszew
Asysty : 31 : Goodfellows, AZS Magnuszew
Przechwyty : 10 : Leszczymsy, BC Amigos
Zablokowane rzuty : 10 : AZS Magnuszew
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 50 : E. Parant (Goodfellows)
Zbiórki : 24 : T. Gunas (Przemoc)
Asysty : 12 : Y. Renhui (chicago bulss)
Przechwyty : 4 : V. Valencina (Szczecin Rydla Team)
Zablokowane rzuty : 4 : D. Veršchnickas (BC Amigos), M. Mędrala (AZS Magnuszew)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : B. Oliverio ((Nie)Zwykli) (28 Punkty, 5 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 30
Shooting Guard : E. Parant (Goodfellows) (50 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Small Forward : M. Nechyporuk (Goodfellows) (24 Punkty, 8 Zbiórki, 11 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Power Forward : K. Kalsiszak (PakaZHaka) (33 Punkty, 14 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), S. Damiani (Korona Puck) (29 Punkty, 16 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Center : M. Mędrala (AZS Magnuszew) (28 Punkty, 12 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
MVP kolejkiM. Mędrala (AZS Magnuszew) (28 Punkty, 12 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Najsłabszy występ kolejkiS. Przybyło (PGE Dębe) (3 Punkty, 5 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -6
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : N. Grosso (Leszczymsy) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : S. Kononiuk (Goodfellows), L. Parias (Cupula Mundi) : 6 Faule
Iron man : N. Ćorović (Goodfellows), V. González Blanco (Korona Puck) : 53 Minuty
Snajper : J. Lasne (SKP SŁUPCA), R. Manicera ((Nie)Zwykli) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Mędrala (AZS Magnuszew) : Ocena : 17.5
Najsłabszy zawodnik : M. Milewczyk (Leszczymsy), S. Przybyło (PGE Dębe) : Ocena : 4.0