Chcecie to macie:
1. Zapominacie o prowizji - był u rawo ze 3 tygodnie,trochę grajków posprzedawał, to mu pewnie ze 20% jak nie więcej (może się pochwali) 'ucięło' na prowizjach, więc żadnych 3,5 banki nie dostał, pewnie nawet 3 nie wpadły. Obetniesz o 1 milion to wyjdzie mniej więcej tyle, za ile kupił, jak nie mniej.
Dalej, załóżmy że dostał 2.8kk. Kupił za 1.7kk, różnica to 1.1kk. Na pensje wydał 900k, na dobrą sprawę zarobił 200k. Pomijając pensję, zarobił nieco ponad 1 bańkę. A wy tu o jakichś dwóch bańkach dyskutujecie..
2. Ani ja, ani Rafalski nic z tym nie zrobimy, bo najzwyczajniej w świecie nie wypada interweniować w sprawie rywala z ligi.
3. Miało coś jeszcze być, ale mi z głowy po drodze wypadało, no cóż.. Może innym razem.
4. Macie takie wątpliwości to poddajcie to pod rozwagę GMom wrzucając raport. Bo przez forum to raczej nic z tego nie wyniknie, co najwyżej klawiszom żywotność się nieznacznie skróci.
Dziękuję :)