naši momci igraju za vas :)
imali smo i sreće pred ovaj meč
nema to veze sa srecom. to je rezultat losijeg rada u odnosu na nas. dva igraca ne cine repku a na formu uticu vlasnici - znaci bolji smo i zasluzeno smo dobili.Nadam se da sad svi shvatate da nije dovoljno imati samo 10ak igraca nego mnoooogo vise :) :)Ajd uzivaj u slavi jos dan-dva pa na scouting opet! :)
ja nikad nisam ni govorio da treba da imamo 10-ak igrača. ali ne treba ni mnogo više. treba nam kad krenemo u kvalifikacioni ciklus 15-16 izuzetno kvalitetnih igrača.
Ma nisam na tebe ni mislio niti sam mislio bukvalno na 10 igraca. Ako bas hoces, mislim da je i 16 malo pogotovo za U21 repku. Ali jbg, igraci se ne prave preko noci i onda kad ti zatrebaju nego minimum 2 sezone ranije ...Guraj dalje, dok pobedjujes opusteno sve je ok. A i ako bude poraz(a) i to je normalno, desava se. Samo gledaj da ti ne predje u naviku jer ce da rade proxyji :P