виграли +16, правда на більшому настрої -
(41303).
трошки фактів:зарплата першої найвисокооплачуємої десятки:
Болгарія - 187к;
Україна - 166к.
зарплата стартової 5-ки:
Болгарія - 100278$;
Україна - 88154$.
саме тому ми зіграли не пік. не думаю, що в молодіжних збірних зарплата не впливає на рівень сили гравця, адже в молодіжці не реально встигнути зробити мульта, який має малу зарплату і за рахунок своєї універсальності зможе переграти свого опонента з більш значимою зарплатою.
зіграли ми б з однаковими настроями - скоріше всього все-рівно обіграли би суперника. хоча по ходу матчу ми лише в останній чверті убили суперника.
друга історія, якби ми зіграли на меншому настрої, аніж болгари - скоріше всього ми б програли. і тоді уже можна було попрощатись з надією на вихід з групи.
а так у нас далі декілька матчів, на яких ми можемо підняти КД.
по матчу, то не можна сказати, що хоч хтось провалив гру. і, навіть, наш стартовий Центровий з венгерським корінням - Скрипаль (Хегедюс), через якого залетіло найбільше, в підсумку зібрав найбільше підборів та чуть не набрав тріпл-дабл, що не може не радувати. і, навпаки, якщо наш стартовий ЛФ Грегул в атаці зіграв не ахті, то все-рівно він був кращий за свого суперника-ЛФа, в захисті він зіграв просто чудово, проти нього його суперник мав дуже низький відсоток влучних кидків. це також не може не радувати.
короче, поки шо все гут. тренуйте гравців і буде нам щастя)
на цій неділі спишусь до кінця з усіма менеджерами, у яких в складі команд є гравці МЗ та кандидати.