Nawet nie zwróciłem uwagi na skuteczność Centra WKS Lakers, a jak zauważyłeś rzeczywiście został kompletnie powstrzymany (0-6 z gry) i do tego zanotował aż 4 straty. To z pewnością nie był jego najlepszy mecz mimo bodajże 15 zbiórek.
Ja się przyznam, że nie biorę z nikogo przykładu, bo nasza reprezentacja ma być w założeniu lepsza niż pozostałe, więc w tej chwili z moich obserwacji wynika, że nie ma takich zawodników których zamierzamy tworzyć - dlatego tak naprawdę nie ma kogo klonować. A nawet jeśli się pojawiają to sporadycznie. Incydentalnie. Także moje wzorowanie się ma swoje podłoże raczej w szukaniu braków i mankamentów przeciwników aniżeli bezpośrednim czerpaniu z nich wzorców.
A także łączeniu pewnych cech, które zaobserwowałem u szeregu zawodników.
Dlatego też jestem przekonany, że przyjęty przez nas model treningowy nie odbędzie się ze stratą dla przyszłości reprezentacji.