Dzień 1 (Sobota 20 Luty 2016) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkibajonsky TEAM 89 -
Baqu Squad Włocławek 114Filiparek Toruń 131 - PO PO POSTER 103
Cuk Toruń 115 - bryzolwy 101
MalboTerroris 63 -
WKS Włocławek 124Indiana__Pacers 46 -
Wloclawek Kasztelan 130Nyguski 76 -
Maku Team 115Zaborze 84 - Ogórki Ruda 48
Górnik 1946 Wałbrzych 107 -
Dream Team 102 116Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 131 : Filiparek Toruń
Zbiórki : 66 : Wloclawek Kasztelan
Asysty : 42 : Filiparek Toruń
Przechwyty : 15 : WKS Włocławek
Zablokowane rzuty : 18 : WKS Włocławek
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 39 : C. Ekeh (Dream Team 102)
Zbiórki : 21 : P. Tymczyszyn (Górnik 1946 Wałbrzych)
Asysty : 13 : E. Stepien (PO PO POSTER)
Przechwyty : 5 : A. Humbert (WKS Włocławek), M. Torrisi (Górnik 1946 Wałbrzych)
Zablokowane rzuty : 7 : F. Desmet (Cuk Toruń)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : P. Kononenko (Cuk Toruń) (35 Punkty, 5 Zbiórki, 0 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
Shooting Guard : D. Tomkowiak (PO PO POSTER) (21 Punkty, 2 Zbiórki, 5 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), M. Daleno (Filiparek Toruń) (17 Punkty, 1 Zbiórki, 10 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), M. Bowen (Baqu Squad Włocławek) (19 Punkty, 2 Zbiórki, 8 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 23
Small Forward : A. Curtopelle (Baqu Squad Włocławek) (34 Punkty, 15 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Power Forward : K. Meliksah (WKS Włocławek) (26 Punkty, 11 Zbiórki, 2 Asysty, 3 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Center : R. Cosma (PO PO POSTER) (38 Punkty, 17 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), P. Pabijan (bajonsky TEAM) (36 Punkty, 16 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
MVP kolejkiA. Curtopelle (Baqu Squad Włocławek) (34 Punkty, 15 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Najsłabszy występ kolejkiK. Semeniuk (Indiana__Pacers) (11 Punkty, 2 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -9
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : T. Crocetti (Cuk Toruń), A. Wasylik (MalboTerroris) : 8 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : D. Tomkowiak (PO PO POSTER), J. Staszczyk (bryzolwy), D. Loftus (Filiparek Toruń), L. Jung mo (Filiparek Toruń), E. Mietłowski (bajonsky TEAM), H. Wrodarczyk (bajonsky TEAM), P. Tymczyszyn (Górnik 1946 Wałbrzych) : 6 Faule
Iron man : P. Kononenko (Cuk Toruń), E. Garcia (Cuk Toruń), F. Desmet (Cuk Toruń), M. Kok Wan (Cuk Toruń), R. Cosma (PO PO POSTER), J. Obrok (PO PO POSTER), M. Lauscher (Nyguski), J. Wandas (Nyguski), I. Kornenkov (Nyguski), G. Matusz (MalboTerroris), M. Sasin (MalboTerroris), S. Goncharov (MalboTerroris), S. Bilbay (Baqu Squad Włocławek), A. Curtopelle (Baqu Squad Włocławek), P. Pabijan (bajonsky TEAM), F. Écija (bajonsky TEAM), R. Kozubek (bajonsky TEAM), J. Jančíček (Górnik 1946 Wałbrzych), M. Torrisi (Górnik 1946 Wałbrzych), P. Tymczyszyn (Górnik 1946 Wałbrzych), K. Dziubański (Indiana__Pacers) : 48 Minuty
Snajper : C. Ekeh (Dream Team 102) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : E. Bliffi (Zaborze) : Ocena : 13.0
Najsłabszy zawodnik : M. Biskupski (PO PO POSTER), F. Fabiszewski (PO PO POSTER), P. Karagkounis (WKS Włocławek), K. Ardeshiri (WKS Włocławek), I. Osak (Ogórki Ruda), P. Wawreszuk (Ogórki Ruda), M. Llompart (Maku Team), S. Skobodzinski (Maku Team), K. Ziętal (bryzolwy), M. Marcińczyk (bryzolwy), R. Wolski (Baqu Squad Włocławek) : Ocena : -99.9