BuzzerBeater Forums

Srbija - II.3 > Sezona 33

Sezona 33

Set priority
Show messages by
From: Cone 94
This Post:
00
274698.1
Date: 11/09/2015 15:49:57
Overall Posts Rated:
5757
Nova sezona ali opet izgleda ista prica..
Plava strana izrazito konkurenta,prilika za prolaz se ukazuje onom ko je spreman finansijski da iskeshira veliki ulog i da se u finalu susretne sa pivopijom ili nasim uzicaninom.Ali sa druge strane opet ce biti tu puno dobrih duela jer su timovi negde u rangu vise-manje.Takodje iz istog razloga ocekujem i vatrenu borbu za opstanak onih timova koji nisu spremni da preuzmi rizik i pokusaju prolaz u prvu.

Kod nas crvenih za divno cudo nije dosao neki prvoligas, na divnu srecu ni treceligasi nisu izrazito jaki(za sada).....Sve u svemu ista prica kao i prosle sezone otp.Pivopija i Uzicanin ce do poslednjeg dana da biju bitku za lidersku poziciju,ja i paparesta cemo da se koljemo oko te 3-4 i eventualno mozda neki novajlija...ostali u borbu za Paut.
TO su moja predvidjanja za ovu sezonu

KO ce biti pobednik,meni je opet kao i prosle sezone prvi favorit pivopija.A i nesto sam ubedjen da se lepo pripremio za napad ove sezone.


Novajlije dobrodosli,pogotovo dobrodoslicu zelim svom dugogdisnjem drugaru Macadoniju.
Imate svi priliku da zasijate u ovoj sezoni zbog vec pomenutih razloga.Ocekujemo vas u sto vecem broju na forumu,kao i to da dodatno doprinesete konkurentnosti u nasoj ligi a samim tim je ucinite i zanimljivijom
Meni je ovo 3ca sezona ovde, obe prethodne sezone su bile uzbudljive i neuporedivo zanimlijvije od onih u trecim ligama(izuzev moje famozne III 7---nju nikad ne zaboravljam jer je bila najbolja do sada za mene)
Lepo se pripremite pa cemo da vidimo kakvog ste kova

This Post:
00
274698.2 in reply to 274698.1
Date: 11/09/2015 17:25:15
Бесни Цветићи
III.3
Overall Posts Rated:
461461
Second Team:
Mad Mamba Academy
Прволигаш није дошао код вас јер је тим из плаве конференције освојио титулу...

Добродошлица новајлијама и срећно свима у новој сезони...

No guts, no glory!
This Post:
11
274698.3 in reply to 274698.1
Date: 11/09/2015 19:32:28
Overall Posts Rated:
44
>>
>E pa ovako,prvo u svoje ime da se zahvalim Cone buragere :-)) na ssrdacnoj dobrodoslici,ovo je najveci uspeh u istoriji K.K.Virtus tako da moram priznati da sam presrecan zbog toga,i moram priznati da sam svim srcem prizeljkivao da upadnem zbog tebe Cone u vasu ligu zbog foruma (koji pratim 2 sezone) i zbog druzenja sa kolegama na tom istom forumu.Bogu hvala ta zelja mi se i ostvarila...
>E sad sta je cilj u ovoj teskoj ligi za mene i moje pulene???Pa prevashodno gledacemo ako budemo imali i malo srece da sto dalje doguramo u kupu,a mislim da je nasa plava grupa laksa od crvene i mislim da ne bi ni opstanak trebao da dodje u pitanje...ukratko to su zelje,a videcemo sta ce nam realan zivot doneti :-)).
>
>>Za sada toliko od mene i pozdrav svima...

From: MADZZ

This Post:
00
274698.4 in reply to 274698.1
Date: 11/10/2015 03:24:08
Overall Posts Rated:
2727
.. pzz i od mene na startu nove sez. starim i novim kolegama
prvo mesto paa slozio bih se sa Conetom ali opet videcemo..
ja sam siguran kandidat za dole tako da jedna briga manje za to mesto :D
koja je teza/laksa grupa verovatno plavci uzimaju opet primat..
moj stari rival Crni Biser je opet u igri cuvajte se... :)
dobro dosao Doco lepo te je videti ..
srecno svima da nas povrede zaobidju i neka sve prsti od dobrih neizvesnih tekmi

From: Cone 94

This Post:
00
274698.6 in reply to 274698.5
Date: 11/10/2015 09:03:10
Overall Posts Rated:
5757
Heh ulagao sam i ja u draft i dobio jednog fantsticnog igraca sa zbirom pocetnih skilova 55 i to kakvih skilova(bas gde treba) ali ce da ga ogranicava potencijal(7)....Medjutim ima od njeg da napravim nekog jako dobrog igraca ako ne bude bilo nekih eventualnih problema....

Ovaj drugi isto jako dobar,super pocetni skilovi za beka,lep potencijal....Ali je mnogo supalj na centarskim pozicijama...a i iskreno nece biti mesta da mu obezbedim minutazu pa da ga ne bi kocio u razovju stavicu ga na Tl.Pa neka ga neko drugi trenira kako ako zeli.

P.S.Vas dvojica ste super prosli na draftu zaista,gledao sam pikove i lep ste izbor napravili

Isplati se ulagati u draft...evo prosle sezone sam ulagao po 10k nedeljno i pri tome sam bio visoko rangiran...i opet sam dobio igrace.Pogotovo se to odnosi na ove koji su na poziciji 4 i ispod.Ako se iole ulaze u draft tesko da se ne moze izvuci neka korist od drafta.A da ne pominjem car o treniranju domacih igraca

From: Cone 94

This Post:
00
274698.7 in reply to 274698.5
Date: 11/10/2015 09:06:32
Overall Posts Rated:
5757
Usput msm da ces se lepo ogresiti oko transfera ovog Mrkica...
Da nemam vec igraca za trening pokupio bih ti ga ko dobar dan

This Post:
00
274698.8 in reply to 274698.7
Date: 11/10/2015 10:20:08
Overall Posts Rated:
113113
Pozdrav i od mene za sve nove i stare clanove najbolje lige. :)
I ja sam imao srece na draftu, iako ove sezone nisam nista ulagao, posto su mi vec plate visoke i nemam puno plusa da bih jos i na draft davao. Ali bas mi je uleteo ovaj klinja u trenutku kada bih svakako nesto kupovao. Uopste nije los http://prntscr.com/9170x8, da ima 18 bio bi top talenat. Ali i ovako moze biti vrhunsko krilo-KC.
Stalno me hvalis, Cone, a bez nekog razloga. :) Ja sam izgubio 4 finala u ovoj ligi, dakle samo je pitanje ko ce me ove sezone pobediti u finalu :D Treba mi centar ako mislim nesto da pokusam, ali nemam nesto puno prostora za plate, ipak imam 2 igraca sa 100k , plus Mirkovic 80. A ne volim ici u minuse. Videcemo, duga je sezona.
Mislim da osvajaca treba traziti u krugu ovih ekipa: Sloboda, Hajlenders, SO Giants, Besni Cvetici i moja malenkost. Siguran sam da nijedna od ovih ekipa nema nikakvih problema sa finansijama i da moze napraviti tim kadar da uzme titulu. Sad je samo pitanje ko ce se od nas odvaziti i uspeti u namerama. :) Mada nikad se ne zna sa koliko su miliona dosli pojedini treceligasi. Dobra stvar je sto nam prvoligas nije pristigao.

This Post:
11
274698.9 in reply to 274698.8
Date: 11/10/2015 10:48:59
Бесни Цветићи
III.3
Overall Posts Rated:
461461
Second Team:
Mad Mamba Academy
Хвала што си ме стрпао у групу фаворита, али бих некако да је избегнем... Држим се принципа:
(https://www.youtube.com/watch?v=JU5CH-FKnLQ)
:)

Елем, тај твој је сличан овом мом пајсеру

(http://lien.buzzer-manager.com/5ul7akk77adn0kqw7msjzf3gjc...)

Док је млађи драфтић доста гори па ће можда да глави ТЛ...

(http://lien.buzzer-manager.com/qeqbrawd5gy13xp1bxx1p2hn14...)

No guts, no glory!
This Post:
00
274698.10 in reply to 274698.9
Date: 11/10/2015 11:01:57
Overall Posts Rated:
113113
Nisu mogle ispariti milionske sume od Nesica, Vukobratovica, negde je to u steku :D
Odlican ovaj tvoj, lak i za trening, mozda cak i za krilo, zbog nesto nizeg JS. Opasno nas zakidaju sa visokim potencijalima od 18. Evo ja pratio prosle godine ove od 18 pot 9 i 10, bilo ih je samo 14, u medjuvremenu je jos jedan penzionisan. Nekoliko njih su teski balvani, jos se vlasnici ne javljaju. Ne pise nam se dobro. :) Tako da rastu sanse ovim talentima od 19 g da se domognu reprezentacije za 10-ak sezona. :)

This Post:
00
274698.11 in reply to 274698.10
Date: 11/10/2015 15:52:59
Overall Posts Rated:
3030
Pozdrav svima.
Zao mi je sto ne nalazim vise vrmena da se druzim sa vama na forumu, stvarno je ok ekipa.
Zato sa zakasnjenje cestitke Pivopiji na za mene velikom iznenadjenju, ali i Svetom Vidu na plasmanu u prvu ligu.

Licno necu previse kalkulisati... Odigracu dve nedelje, mozda malo vise, sa ovim rosterom. Potom cu nadam se pronaci kvalitetnog centra. To bi otprilike bilo to, osim ako se u zavrsnici ne budu menjale stvari kod rivala, pa budem morao da ih pratim.

Vidim da je draft mnogima prosao lepo, pa i ja dobih finog igraca (doduse sa ne najboljim potencijalom). Da je neko drugo vreme, ostavio bih ga i brzo napravio pristojnu rezervu, ovako je vec napustio klub, pitanje je samo koja je krajnja destinacija.